Powieść Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Laurelin Paige jest pisarką, którą po prostu warto znać. Jej dzieła są nie tylko lubiane, ale też wartościowe. Pokazują historię, które mogą dziać się tuż obok nas. Tak właśnie stało się w serii Slay Quartet. Jest to opowieść o dwójce ludzi, która właściwie nigdy nie miała się spotkać. Ale tak właśnie się stało, a ich drogi połączyły się. Edward oraz Celia, którzy są głównymi postaciami nie przejdą przez myśli czytelnika niezauważonymi. Książka Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 od Laurelin Paige jest dziełem, które warto poznać.

Powieść Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Edward i Celia w najnowszej powieści od Laurelin Paige będą próbować być razem jednak nim to się stało przeszli oni już długą drogę. W poprzednich tomach Edward oraz Celia byli razem jednak głównie jako partnerzy w zbrodni. Ich wspólne cele okazały się dla nich wystarczającym powodem do tego, by byli dla siebie tu i teraz. Edward obiecał Celii, że dla niej pomści jej wroga, którym był niejaki A. Znalazł on informację o nim w pamiętniku Celii, w którym to opisała ona nieco więcej o swojej ciężkiej przeszłości. Nic więc dziwnego, że kobieta teraz jest nieco zraniona, a jej zaufanie do ludzi podupadło. Kobieta wiele już przeszła, a to wszystko wywarło wpływ na jej zdrowiu. Kobieta ma traumę, którą nosi w sobie do dziś. Edward nie chce, by troski kobiety pozostały niezauważone dlatego też stara się zrobić wszystko, by jej wrogowie dostali to na co zasłużyli sobie. O tym właśnie był poprzedni tom 3, który czytelnicy mieli okazję już poznać. Nosił nazwę “Zemsta”.

Dlaczego warto znać serię Slay Quartet?

Seria Slay Quartet świetnie nadaje się dla młodszego czytelnika spragnionego akcji jak i tego starszego spragnionego przemyśleń. Powieści od Laurelin Paige mieszczą w sobie oba te zagadnienia. Dlatego też książki świetnie oraz szybko się czyta. Edward oraz Celia są postaciami, które nie miały więcej okazać nikomu zbyt dużo uczucia, ale jednak to właśnie się stało. Celia i Edward nie tylko będą dla siebie kochankami, ale też będą się starać dać wszystko to czego kiedyś w ich życiu  zabrakło. Edward będzie starał się być dla Celii człowiekiem, któremu może zaufać natomiast on- Edward dostanie od Celii pomoc w mszczeniu się na paru osobach. Razem staną się niesamowitym duetem, który do siebie na przemian lgnie lub też próbuje zachować dystans. Jednak w zasadzie nie będą umieli być od siebie nawzajem daleko zbyt długo. Ich uczucie pogłębia się z dnia na dzień, a oni o tym dobrze wiedzą.