Odrodzenie, czyli następstwo Zemsty

Życie z drugim człowiekiem w związku może być bardziej wymagające niż się wydaje. W końcu drugi człowiek to tak naprawdę osoba, której nie znamy od samego początku jej życia. Nic więc dziwnego zatem, że nie wiadomo jaką historię ma ta druga osoba. Wątek ten poruszyła w swojej książce pisarka Laurelin Paige, która jednak nie napisała książki moralizatorskiej, ale taką, która zawiera także wiele innych wątków. Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 ze strony www.taniaksiazka.pl to książka, w której czytelnik na pewno nie będzie się nudził czytając o pewnym małżeństwie.

Odrodzenie, czyli następstwo Zemsty

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 to następca książki Zemsta, która byłą trzecim tomem w serii. W poprzedniej części Edward obiecał Celii, że zemści się na jej wrogach. Jej życie bowiem zostało naznaczone przez wiele krzywd, które zostały jej wyrządzone przez złych ludzi. Celia od tamtego czasu zmaga się z traumą, a Edward wszystkiego dowiedział się z jej pamiętnika. Edward jako, że zemsta leży w jego specjalności chce zemścić się na mężczyźnie, którego Celia określiła mianem A. By zrobić to co należy Edward nie śpieszy się. Chce, by to co spotka wroga Celii było dobrze zaplanowane, a zemsta uderzyła go najmocniej jak to tylko możliwe. Planuje on wszystko powoli, ostrożnie. Plan Edwarda nie może się nie udać. Jest on zbyt dobrze przygotowany. Celia nie wie jeszcze o wszystkim, ale z czasem się to zmieni. Do tego czasu dalej żyją razem. Czy po serii burz, wzniesień i upadków uda się odnaleźć niczym nie zmącony spokój?

Odrodzenie – Celia i Edward


Celia oraz Edward nie mogą jeszcze wiedzieć czy ich związek ma stabilną oraz świetlaną przyszłość. Wszystko co wiadomo to to, że wiele już razem przeszli, a dzięki temu zdążyli się lepiej poznać. Ich relacja mogłaby teraz zmierzać w kierunku stabilizacji oraz bezpieczeństwa jednak czy ich porywcze charaktery będą w stanie stworzyć taki związek. Byłoby to dla nich na pewno dobre. Mogli od tego momentu żyć jak zwykli ludzie i pomyśleć o stworzeniu prawdziwej rodziny jednak nie wiadomo jak się dalej sprawy potoczą. Uczucie między nimi nie gaśnie jednak cień nieufności pozostaje. Edward jest ścigany przez demony przeszłości, w tym wizję swojego ojca. Natomiast Celia dalej ma swoje problemy, które nie znikną tak od razu. Teraz muszą zdecydować czy chcą jeszcze ze sobą mieć coś wspólnego czy może nie są w stanie pociągnąć tej relacji dalej. Wszystko zależy od nich samych. Celia oraz Edward muszą jak wszyscy ludzie ukształtować swoją przyszłość.